16 лютого в Києві відбудеться день дитячої моди «Ukrainian Kids Fashion Day_A+»

ukrainian-kids-fashion-day_a

Унікальна подія — покази мод за участю юних талановитих моделей! В рамках події будуть представлені нові роботи 15 українських дизайнерів та брендів. Крім цього, заплановано показ за участю маленьких пацієнтів дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Ukrainian Kids Fashion DAY_А+ присвячений святу всіх закоханих, та проводиться в рамках всеукраїнського проекту UKRAINIAN KIDS FASHION WEEK.

ОРГАНІЗАТОРАМИ події традиційно є журнал «LolaKIDS»,  «LolaKIDS Models Agency» та «Академія Сучасної Освіти А+». Головна мета заходу – підтримка відчизняного виробника дитячого одягу та надання можливості талановитим діткам та дітям, які потребують особливої уваги, проявити себе, мотивувати їх працювати над собою, відчути, що вони можуть досягти величезного успіху в житті, докладаючи до цього зусиль і маючи підтримку від близьких і оточуючих.

Гості заходу матимуть змогу побачити 15 нових колекцій дитячого одягу. Наші моделі – це діти від 3 до 14 років, учні Академії А+ та пацієнти дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».

«Ми запрошуємо всіх, хто відчуває в собі сили і бажання підтримати діток: адже саме діти — наше майбутнє. Вже багато років ми допомагаємо дітям проявляти себе і робити перші кроки в успішній кар’єрі — наші вихованці ростуть впевненими у собі, і вже в юному віці досягають величезних успіхів. Але ми завжди пам’ятаємо і про тих, кому наша допомога ще потрібніша: в рамках події ми також розповімо про благодійні ініціативи проекту. Наприклад, ми закупили вже 16-й за рахунком інфузійний насос (апарат для анестезії та інтенсивної терапії), який 16 лютого, в залі, передамо головному лікарю дитячого центру «ОХМАТДИТ»

- говорить засновник проекту Оксана Уткіна.

ЗАПРОШУЄМО до участі в показах ДІТЕЙ віком 3-14 років!

Реєстрація за тел.: +38 (066) 555 99 55 (Анастасія)

УМОВИ УЧАСТІ:

  • заповнити анкету на сайті: http://model.lolakids.com.ua/anketa/
  • додати до анкети фото дитини (портрет та в повний зріст, можно зроблені на тел.)
  • оплатити організаційний внесок – 1300 грн. (фото/відео зйомка, розміщення 2-3х фото в журналі LolaKIDS, зачіска та макіяж та участь в 2х показах Українських дізайнерів).
  • оплатити благодійний внесок — 200 грн. (покупка інфузійного насоса в ОХМАТДИТ).

«Ukrainian Kids Fashion Day_А+» будепроходити 16 лютого в концертній залі«Академії Сучасної Освиіти А+», за адресою: Регенераторна вулиця, 4, місто Київ.

IMG_4101

Програма подій:

  • Зачіски та макіяж для учасників заходу: 15:00 – 16:30
  • Реєстрація ЗМІ: 16:00 — 16:30
  • Зустріч гостей: 16:00 — 16:45
  • Офіційна частина: 17:00
  • Покази 17:15 – 19:00
  • Показ за участю діток-паціентів лікарні «ОХМАТДИТ»: 18:15-18:30

З додаткових питань звертайтесь:

Анастасія Олашина, організатор заходу та

Директор агенції «LolaKIDS MODELS»

Тел.: +38 (066) 555 99 55
Наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/OksanaUtkinaWM/

agency

ukrainian-kids-fashion-day_a-1

Метки: