17 та 18 серпня на Хрещатику пройшов щорічний загальноміський шкільний ярмарок/2019

Печать

Організатори: Журнал «LolaKIDS» та КП «МіСЬКИЙ МАГАЗИН» за підтримки КМДА.

Більш ніж 100 б’єктів торгівлі зі шкільною формою, спортивним одягом, взуттям, канцелярією, шкільними рюкзаками і ранцями простягнулись на широкому тротуарі вздовж проїжджої частини – біля виходу зі станції метро «Хрещатик».

Особливістю цього ярмарку стало те, що він є соціальним проектом, адже всі шкільні речі можна придбати за цінами нижчими на 10-15%, ніж у торговельній мережі.

На Шкільному ярмарку #2019 був представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, рюкзаки та портфелі, одяг і взуття для наймодніших школярів, розумні гаджети, зошити, маркери, суперручки та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів.
Якщо вираз «шкільний ярмарок» все ж таки не викликає позитивних емоцій, то можемо вас запевнити, що цього року на Хрещатику буш не просто ярмарок, а й яскраве свято.

Фестиваль дитячої творчості від «LolaKIDS FEST» — біля 100 цiкавих номерів вiд найталановитiших діток Киeва i областi.

Фестиваль дитячої моди «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK» #UKFW – 80 юних моделей агенції «LolaKIDS MODELS» продемонструють на подiумi кращi колекцiї 20 українських дизайнерів та брендів .

Велика зона розваг та майстер-класів, веселі конкурси та вікторини, ігри з аніматорами, подарунки від наших партнерів «Coca Cola» та морозива «ХРЕЩАТИК» тощо.

А також батьки разом з дітьми можуть розважитись і приємно провести час, смачно підкріпившись в зоні фудкорту.

Вдалі покупки та гарний настрій – гарантовано всім відвідувачам Шкільного ярмарку #2019!

Метки: